Jdi na obsah Jdi na menu
 

Děkujeme kraji za finanční příspěvek v roce 2014

1. Závěrečná zpráva – popis projektu, využití a zhodnocení neinvestičního příspěvku z rozpočtu Olomouckého kraje
 

Příjemce: Obec Osek nad Bečvou (JSDHO Osek nad Bečvou)
 

Účel dotace: Oprava cisternové automobilové stříkačky CAS 25
 

Poskytnutá částka z rozpočtu Olomouckého kraje: 14 000,- Kč
 

Popis projektu
V lednu 2014 byla podána, na Krajský úřad Olomouckého kraje, žádost o poskytnutí příspěvku na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení JSDHO z rozpočtu Olomouckého kraje 2014 se záměrem opravy cisternové automobilové stříkačky CAS 25 jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Osek nad Bečvou. Rozhodnutím kraje byla přidělena částka 14 000,- Kč. Následně byla provedena oprava olakováním vozidla u společnosti Tital Company Czech.
 

Využití příspěvku
Provedena celková oprava olakováním vozidla, kde byly odstraněny rozsáhlé zkorodované části a provedeno ošetření antikorozním nátěrem a opravu olakováním opravených částí nástavby a kabiny cisternové automobilové stříkačky.

Zhodnocení projektu
Opravou vozidla provedenou v rozsahu objednávky byla zajištěna jeho další provozuschopnost a došlo ke zvýšení jeho akceschopnosti. Tímto byla, již výše popsána, prodloužena celková životnost vozidla v další službě pro potřeby jednotky a IZS Olomouckého kraje. Vozidlo je primárně určeno jako vozidlo prvního sledu pro zdolávání mimořádných událostí (požáry, technické pomoci, dopravní nehody, úniky NL apod.).
 

Popis využití loga Olomouckého kraje
Logo Olomouckého kraje je dlouhodobě prezentováno na webových stránkách SDH Osek nad Bečvou (
www.sdhoseknadbecvou.estranky.cz) a na požární technice formou nálepky, resp. trvalého umístění v sekci donorů jednotky.
 

 

 

2. Závěrečná zpráva – popis projektu, využití a zhodnocení neinvestičního příspěvku z rozpočtu Olomouckého kraje
 

Příjemce: Obec Osek nad Bečvou (JSDHO Osek nad Bečvou)
 

Účel dotace: Pořízení výstražného zařízení na dopravní automobil
 

Poskytnutá částka z rozpočtu Olomouckého kraje: 8 000,- Kč
 

Popis projektu
V lednu 2014 byla podána, na Krajský úřad Olomouckého kraje, žádost o poskytnutí příspěvku na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení JSDHO z rozpočtu Olomouckého kraje 2014 se záměrem pořízení výstražného zařízení na dopravní automobil jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Osek nad Bečvou. Rozhodnutím kraje byla přidělena částka 8 000,- Kč. Následně byla provedena instalace výstražného zařízení na dopravním automobilu u společnosti Zdeněk Holomý Electronics, včetně doplňku k výstražnému zařízení (řídící jednotce) od společnosti AUTOPROFI CZ.
 

Využití příspěvku
Provedena instalace výstražného zařízení na dopravním automobilu DA 12 (1M3 7235), včetně doplňku k výstražnému zařízení s možností naimplementování na původní řídící jednotku výstražného zařízení AZD. Celkový rozpis zařízení je popsán v přiložené faktuře.
 

Zhodnocení projektu
Instalace výstražného zařízení vozidla v rozsahu objednávek byla zajištěno zvýšení provozuschopnosti a došlo ke zvýšení jeho akceschopnosti, včetně bezpečnosti v rámci silničního provozu. Tímto zařízením byl nahrazen starý systém rotačního výstražného zařízení připojeného na řídící jednotku AZD. Podařilo se tak využít původní instalace k provedení rozsáhlé modernizace, která umožní významné prodloužení životnosti. Vozidlo je primárně určeno jako vozidlo podpory prvního sledu pro zdolávání mimořádných událostí (požáry, technické pomoci, dopravní nehody, úniky NL apod.).

Popis využití loga Olomouckého kraje
Logo Olomouckého kraje je dlouhodobě prezentováno na webových stránkách SDH Osek nad Bečvou (www.sdhoseknadbecvou.estranky.cz) a na požární technice formou nálepky, resp. trvalého umístění v sekci donorů jednotky.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dotace 2014

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Statistiky

Online: 1
Celkem: 247890
Měsíc: 2730
Den: 92